Kadınların her sezon severek giydikleri ve her mevsime uyumlu olan kot gömlekler, bu sezon da ön plana çıkmayı başarıyor. Kot gömlek giymenin şık 8 yolu yazımızda bu tür gömlekleri ne şekilde kombinleyebileceğinizi sizlerle paylaşacağız.

1. Kot Gömlek ve Etek

Kot gömleklerinizi şık bir etek ile birlikte giyebilirsiniz. Özellikle deri etekler ve kot gömlekler oldukça iyi stiller ortaya çıkartabilirler. Deri etek sayesinde feminen ve spor bir stil elde edebilirsiniz. Bu kombininizi şık botlar ya da spor ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

2. Ceket Gibi Kullanabilirsiniz.

Giydiğiniz gömleği düğmelerini açık bırakarak ceket gibi kullanabilirsiniz. İçinize giyebileceğiniz askılı üstler ile harika bir görünüm ortaya çıkacaktır.

3. Jean Pantolon

Kot gömlek ve kot pantolon her daim klasik bir stil yakalayabilmenizi sağlar. Aynı tonlarda ya da farklı tonlarda seçimler yapabilirsiniz.

4. Desenli Parçalar

Desenli bir etek ya da pantolonunuzun içerisine kot gömleğinizi sokarak kullanmayı deneyebilirsiniz.

5. Deri Pantolon

Deri pantolonlar ile tıpkı deri eteklerde olduğu gibi mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Kıyafetinizi hırka ve topuklu ayakkabı modelleri ile renklendirebilirsiniz.

6. Blazer Ceket

Blazer ceketler ile kot gömleklerinizi bir arada kullanabilirsiniz. Kot gömleğinizin üst düğmelerini açık bırakarak son derece şık bir kombin elde etmeyi başarabilirsiniz.

7. Alternatif Stiller

Alışılmış stiller dışında kendi stilinizi yaratmayı da ihmal etmeyin. Örneğin kalem etek üzerine kot gömlek giyerek alışılmışın dışında farklı bir stil ortaya çıkartabilirsiniz. Kendinize özgü stiller için kot gömlekler ideal olan gömlek modelleridir.

8. Elbise Olarak Kullanın

Oversize olarak üretilen kot gömlekleri bir elbise olarak da kullanabilirsiniz. Diz hizasına kadar uzanan kot gömlekleri uzun çizmeler ile birlikte giyebilirsiniz.

Yoruma Kapalı.