Moda her zaman yenilikleri farklı modelleriyle sizlere taşır. Spor ve şık giyinmenin en güzel çözümünü harem pantolon modellerinde bulacaksınız.Spor tarzı sevenler bu tarz pantolonları da gece davetlerinde de giyebilirsiniz. Bu sezon sokak modası da özellikle harem modasıyla canlanıyor.

harem pantolon

harem pantolon

Sokak Modasında Harem Pantolon Şıklığı

Tarz sahibi olanların şıklığı harem pantolon modasıyla canlanıyor.’Jogging pantolon’ olarak da geçen bu tarz pantolonların çok ilginç desenleri sezon modasına damgasını vuracak güzelliklerde. Pantolon tarzına farklı bir bakış açısı getirecek modellerin hepsi farklı renklerde. Kilolu bayanların bu tarz pantolonları daha dikkatli giymesi gerekir. Üst kısmınıza daha çok bedene yapışan penyeler tercih etmeniz uygundur.

harem pantolon

harem pantolon

İnce topuklu ayakkabılarla oldukça şık duracaksınız. Spor giyimi sevenler özellikle pantolonları babetlerle giyebilir. Parlak desenli ayakkabılarla bu tarz pantolonları daha canlı gösterebilirsiniz.Kendi tarzınızı yaratmanız bu sezon farklı pantolon kesimleriyle mümkün. İlginç renklerle kendinizi daha tarz sahibi hissedeceksiniz.Modern tasarımlardan oluşan özel modellerin en çarpıcı renklerini sezon modasında bulacaksınız. Çılgın tasarımlardan oluşan sezon modasında bu yıl daha değişik pantolonları bulabilirsiniz.

Yoruma Kapalı.