Mermer, granit, oniks ve traverten gibi doğal taşlar için fiziksel mekanik özellikler ve renk tonları menşeine göre farklılıklar gösterir. Ankara mermer ocaklarından çıkan mermer ve doğal taş çeşitleri, nitelikleri ile dünyada en elit örneklerdir. İç Anadolu merkezli Ankara mermer firmaları özel veya çevre ocaklardan çıkarılan mermer blokları işliyor, dönüştürüyor ve nihai tüketicinin beğenisine sunuyor.

ankara-mermer

En İyi Ankara Mermer İmalatı Yapan Firma

Mermer, granit, değerli doğal taşlar, travertenler işleyen bir Ankara mermer firması olan Bircan Mermer, sektörün en dinamik girişimcilerinden biridir. Bu seçkin mermer firması ürün mozaiğinde, eşsiz sanatsal ve mimari projeler oluşturmak için cilalanmış mermer ile birlikte oniks, traverten, mozaik taşlar gibi pek çok çeşit bulunuyor. Hem (villalar, rezidanslar gibi) özel hem de (oteller, restoranlar, AVM gibi) halk projeleri için mermerler analiz ediliyor ve seçilen kalite ve en iyi fiyat garantisi veriliyor.

bircanmermer.com.tr  linkinden ulaşabileceğiniz marka, 93 yılından beri mermer ve doğal taş endüstrisi pazarında kendi üretimi olan mermer, granit, oniks ve doğal taş çeşitleri ile faaliyet gösteriyor. Küçük ya da büyük projeler veya farklı yüzeyler için en uygun kalite ve en uygun mermer fiyatı arıyorsanız, taş malzeme tedarikinde uzman firma ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Yoruma Kapalı.