Yeni nesil cam balkon sistemleri, dış mekânlarınızı hava koşullarına karşı korurken büyük açıklıkları kapatma ve açma esnekliğini bir araya getirir. Tüm sistem özel ölçüye göre üretilir ve cam balkon aksesuarları ile mükemmel uyum sağlayacak şekilde özelleştirilir. Alanın uygunluğu ve tercihe göre; çerçeveli, çerçevesiz, sürgülü, sürgüsüz veya asma tipi olabilir, ancak her cam balkon sistemi aynı özellikleri taşımaz ve performansını etkileyen birçok bileşen vardır.

Cam balkon sistemleri, ısı yalıtımı sağlayan ve iç/dış sınırları belirleyen profiller, sabitleme vidaları ve sızdırmazlık contaları gibi cam balkon aksesuarları içerir. Isıcamlı paneller, ısı bariyerleri ile üretilir; ısıl işlem ve temperleme işlemi sırasında cam manyetik bileşenlerle korunduğundan mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Kalınlığı 8-12 cm aralığında olabilen cam paneller, alüminyum raylar üzerinde kayar, uygun yerlerde katlanır ve açılırlar.

cam-balkon-aksesuarlari

Cam Balkon İmalatçısı için Tavsiye

Kaliteli ve yüksek verimli bir cam balkon, yatırım yaptığınız mekândan en iyi performansı almanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte cam balkon projenizi gerçekleştirecek olan cam balkon imalatçısı için küçük bir araştırma yapmak yerinde olur. Projeniz ticari veya özel olsun, tasarım, üretim ve kurulumda zengin deneyime sahip https://www.realcambalkon.com/neden-real-cam-balkon/ cam balkon firması ile tanışmanızı tavsiye ederiz. Real Cam Balkon, cam balkon aksesuarları, yapısal hesaplamalar ve proje yönetimi dâhil olmak üzere tasarım planınıza optimal çözümler üretebilir.

Yoruma Kapalı.