Poli poşet olarak da adlandırılan plastik torbalar, her boyuttaki öğeyi çevre öğelerinden saklamak, paketlemek ve korumak için yaygın olarak kullanılır. Baskısız veya baskılı poşet çeşitleri olarak imal edilen bu ürünler arasında fiyat farkı vardır, ancak bu fark çok büyük değildir. Özellikle bir marka reklamı veya promosyonu söz konusu olduğunda baskılı poşet fiyatları göz ardı edilmelidir.

baskili-poset

Toplu Baskılı Poşet Siparişi

Özellikle baskılı poşet siparişi vermek istediğinizde baskı miktarı, maliyeti etkileyen bir unsurdur. Az miktarda poşet imalatı birim miktar olarak daha maliyetlidir. Buna karşılık miktar arttıkça ürün başına maliyet düşer. Kısa süreli promosyonlarda çok tercih edilmemekle birlikte uzun süreli marka tanıtımı ya da ürün reklamı düşünülüyorsa yüksek miktarda toplu baskılı poşet siparişi vermek daha ekonomik ve mantıklıdır.

Poşet ihtiyacınız varsa baskiliposetambalaj.com adresini ziyaret etmenizi tavsiye edebiliriz. Baskılı poşet, baskısız poşet, karton çanta, kraft çanta gibi birçok poşet çeşitleri imalatçısı firma, karton kutu, koli, baskılı koli bandı, pizza kutusu, karton etiket, dokuma etiketi gibi pek çok üretim sektörüne de hizmet veriyor.

Yoruma Kapalı.