Burun bir insanın yüzüne bakıldığı zaman ilk göze çarpan ve kişinin yüzündeki ifadeyi tamamen etkileyebilen bir bölgedir. Bu sebeple doğru bir profilin oluşturulabilmesi için burnun; yüzünüze göre orantılı bir şekilde durması gerekiyor. Burnun yüzün şekline göre; aşırı ufak, büyük ya da dar olması bütün duruşu ve bakışı tamamen değiştirebilir.

Günümüzde ameliyatsız burun estetiği sayesinde bu tür durumlardan rahatsız olan kişiler için son derece sağlıklı çözümler üretiliyor. Diğer ameliyatların yüksek maliyetli olması ve iyileşme sürelerinin uzun olması ameliyatsız burun estetiğinin son yıllarda daha fazla ilgi görmesine yol açıyor.

Ameliyatsız estetik sayesinde kısa süre içerisinde hayal ettiğiniz görünüme kavuşabiliyorsunuz.

Ameliyatsız Burun Estetiği Ne Kadar Sürüyor?

Geleneksel operasyonların aksine ameliyat gerektirmemekte olan estetik operasyonlarının tamamen anlık sonuçları bulunmaktadır. Ayrıca ameliyatsız operasyonlar klasik ameliyatlı operasyonlara göre daha az maliyetlidir. Uygun bir burun yapısına sahip olan kişilerde ameliyatsız burun estetiği daha uygun olacaktır.

Herhangi bir ameliyat işlemi gerekmediği için bu yöntem sayesinde ameliyat ile birlikte yaşayabileceğiniz riskler de ortadan kalkmış olur. Eski yöntemlere göre pek çok farklı avantajı olan ameliyatsız burun estetiği en kısa sürede hastaların gündelik aktivitelerine geri dönebilmesini sağlar. 

Ameliyatsız burun estetiği uygulamasında hastaların gereksinimleri ilk olarak değerlendirilir. Daha sonra hastalar işlemlerden sonra en gerçekçi sonuçları görebilecekleri bir örnek bulabilirler. Hastaların istedikleri burnun özelliklerine ve mevcut yüz yapıları ile burunlarının özelliklerine göre operasyonun süresi azalıp çoğalabilmektedir. Ancak ameliyatsız burun estetiği işleminde ortalama süre 20 dakika olarak belirlenmiştir.

Kısa sürede etkili sonuçlar elde edebileceğiniz ameliyatsız burun estetiği işleminden sonra gündelik aktivitelerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yüz yapınıza özel burnunuz olmasını hayal ediyorsanız son yılların en fazla tercih edilen işlemlerinden olan ameliyatsız burun estetiği işlemini tercih edebilirsiniz.

Yoruma Kapalı.