Takılar ve özellikle de kolyeler anlam, enerji ve niyetlerin mükemmel bir kombinasyonudur.  Spritüal etkilerine inanıyorsanız sizin de mutlaka bir şans kolyesi stiliniz olmalıdır. Kötü ruhları ve kötü şansı ortadan kaldırmak veya iyi şans getirmesi dileğiyle takılan takılar farklı kültürel anlamlar taşır. Bazen en şanslı takılar sizin için en anlamlı olanlardır.

Dünyada Popüler Olan Bazı Şans Kolyesi Stilleri

At nalı, yaygın olarak şans ve servet belirtisi olarak kabul edilir. Bir ahşaptan oyulmuş spiral kıvrımlar; sürekli geri dönen enerji, karma ve sonsuzluğun işaretidir. Ok, kristal kalp ve melek; aşk, umut, mutluluk ve para gibi dilekler için özel şans kolyesi sembolleridir. Materyal olarak ahşap, tüy, metal, cam gibi nesnelerin dışında en popüler olanı ise doğal taşlardır.

Doğal taşlar çok çeşitlidir, renkleri, ışıltıları ve gizemli etkileriyle yüzyıllardır insanların ilgi odağıdır. Örneğin Aventurin taşlı kolye pek çok kültürde başarı, şans ve doğurganlık getirdiğine inanıldığı için takılır. Mısır’da askerler savaşta cesaret getirdiğine inandıkları ametist taşı taşıdılar. Şansa mı aşka mı paraya mı ihtiyacınız var? mistikdukkan.com online alışveriş adresindeki şans kolyesi modellerine bir göz atın. Bu şans kolyeleri hem şans hem de şıklık vaat ediyor.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*